Nasıl Destek Olurum?

Gönüllü Ol

Biz her çocuğun eşit haklara sahip olduğuna inanarak, bu dünyaya kalem tutan mutlu parmak izleri bırakmak için yola çıktık.

Bu dünyaya daha fazla mutlu parmak izi bırakabilmek için,

Birlikten kuvvet doğacağı inancıyla bilgini, tecrübeni, sevgini ve emeğini bu aileyle paylaşmak için,

“Bir çocuk, bir dünya” diyerek yeni dünyalara kendi dünyanı katmak için sen de Yeryüzü Çocukları’nda gönüllü olabilirsin.

İyiliği Paylaş

Birçok iyilik hareketi küçük ve görülmeyen iyiliklerin birleşmesiyle inşa ediliyor.

Karşınızda duran Yeryüzü Çocukları Derneği de duyarlı medyanın bir meyvesi. Evet yanlış duymadınız, biz bu yola 2016 yılında Al-Jazeera kanalında yapılan bir haber sonucu “Onun İşi Okumak” diyerek çıktık.

Daha fazla insana ulaşabilmemiz, sesimizi daha çok kişiye duyurabilmemiz için sosyal medya hesabımızı beğenip paylaşarak sen de bu iyiliğin bir parçası olabilirsin.

 

Bağış Yap

Bir çocuk, bir dünya kurar.

Tecrübe ettikleri savaş ve göçün ardından yeniden hayata bağlanmak için mücadele veren mülteci çocukları desteklemek, onlar daha iyi bir geleceği inşa ederken yanlarında olmak için bağışlarınızı mülteci çocuklar ve ailelerine ulaştırıyoruz.

İyiliğe verilen her destek, atacağımız her adım “1“ çocuğun daha gözlerini açtığı sabaha omuzlarında ağır bir yük ile değil tatlı telaşlarıyla uyanabilmesi için. İnanıyoruz ki, çocukların haklarına kavuştuğu; gülebildiği, sağlıklı bir ortamda yaşayabildiği, eğitim alabildiği, sevgi ve saygı görerek büyüdüğü bir dünyaya hepimizin ihtiyacı var.