Sık Sorulan Sorular

Nasıl Gönüllü Olabilirim?
Projelerimizde gönüllü olmak için web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel gönüllü çağrılarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Genel gönüllü başvuruları gönüllü iletişim listemize eklenerek gönüllülük ve etkinlik duyuruları sizlerle paylaşılmakta, ihtiyaç durumunda sizlerle iletişime geçilmektedir. Genel gönüllü başvurusu için ana sayfadaki “Gönüllü Ol” butonunu ya da “Nasıl Destek Olabilirim?” menüsünü kullanabilirsiniz.
Ayni Yardımlarımı Nereye Göndermeliyim?
Derneğimize iletmek istediğiniz ayni yardımlar konusunda 0212 909 20 45 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Destek Olunacak Aileler Nasıl Belirleniyor?
Dernek sistemine alınacak ve ihtiyaçları doğrultusunda projelere dahil edilecek ailelere diğer sivil toplum kuruluşları, özellikle de yerel kuruluşlarla iş birliği yapılarak çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapılmakta ailelerin talep etmesi halinde sosyal inceleme başlatılmaktadır. Sosyal Hizmet Ekibi tarafından yapılan detaylı değerlendirme sonucu ihtiyaç tespit edilen aileler dernek sistemine alınarak projelere dahil edilmektedir. Sosyal Hizmet görüşmeleri ve gerek görüldüğü takdirde ev ziyaretleri dönemsel olarak yinelenmektedir.