Bağış Hattı: 0 212 909 20 45
"Bir Çocuk, Bir Dünya Kurar"

Gönüllü eğitimleri ile gönüllülerimizin projelerde daha etkili bir şekilde rol almasını amaçlıyoruz. Projelerimizin hazırlık ve uygulama dönemlerinde gönüllülerimize rol alacakları projenin odak konularında eğitimler sunuyoruz. Ayrıca uygulama döneminde, gönüllülerimizle grup süpervizyonları sunup yaşadıkları sorunlar karşısında beyin fırtınası yaparak çözüm yolları arıyoruz.

Faaliyetlerimiz:

Sosyal Uyum Akademisi
Sosyal uyum akademisi ile toplumda sosyal uyumu yaygınlaştırmak için harekete geçebilen ve inisiyatif alabilen nitelikli gönüllüler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Sosyal uyum ve gönüllülük üzerine eğitimler alan gönüllüler takım çalışmaları gerçekleştiriyor ve farklı kültürlerden çocukların katılımıyla bir Sosyal Uyum Şenliği düzenliyorlar.
Psikolojik İlk Yardım Eğitimi
Afet ve kriz bölgelerinde görev alacak ekiplerimize, afet çalışmalarında tecrübeli psikologlar ve psikolojik danışmanlar ile uygulamalı psikolojik ilkyardım eğitimleri veriyoruz.
Afet ve Çocuk Eğitimleri
Afet ve kriz sonrası sürdüreceğimiz faaliyetlerde görev alacak personellerimiz ve gönüllülerimiz için afet ve kriz sonrası çocuklara yaklaşım, çocuklar için müdahale teknikleri, çocuk koruma gibi pek çok alanda eğitimler düzenliyoruz.
9377 SMS Bağış Hattı
Gönderilen her kısa mesaj 10,00 ₺ olarak ücretlendirilir.
9383 SMS Bağış Hattı
Gönderilen her kısa mesaj 50,00 ₺ olarak ücretlendirilir.
9388 SMS Bağış Hattı
Gönderilen her kısa mesaj 70,00 ₺ olarak ücretlendirilir.

Son Haberler

Desteklerinizle Bir Çocuğa UMUT olacağınızı unutmayın!

© 2023 Yeryüzü Çocukları Derneği. All Rights Reserved.